pondelok, 14 júna, 2021

Rytmus rozbieha nový formát videí: Mrtvé Archívy Píšťanských Architektov

-

-REKLAMA-
rikrek.com

Rytmus – Mrtvé Archívy Píšťanských Architektov

Rytmusa vám asi netreba viac približovať. Všetci vieme, že je legendou a jednotkou, čo sa týka rapu aj života. Našťastie, o svojich fanúšikov sa aj patrične stará a prináša im pravidelne rôzne videá či už vtipné, hudobné, alebo zo zákulisia jeho života. Nové video patrí práve do poslednej spomínanej kategórie, vďaka čomu nám Rytmus prináša Mrtvé Archívy Píšťanských Architektov. No a keďže názov je opäť autentický, tak vám poviem zopár slov o videu nižšie.

Rytmus
Zdroj: footshop.cz

O aký projekt ide?

-REKLAMA-

Rytmus aka “kreatívec”, ako sám seba zadefinoval vo videu s veľmi kreatívnym názvom, prináša pre fanúšikov opäť niečo nové. Vo videu sám spomína, že mu po filme TEMPOS ostalo archívnych záberov na minimálne ďalších sedem filmov, čo by bolo samozrejme nemožné dať do 90-minútového filmu. Preto si povedal, že nás poteší a postupne sa bude s nami deliť o zvyšné archívne zábery, ktoré sa nezmestili do filmu. Obohatené sú o jeho komentáre, ktoré sú ako vždy veľmi vtipné.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Ceny kancelárií - Slovensko vs USA! Takýto rozdiel ste nečakali!

Ja osobne som sa videu veľmi tešil a aj som sa dobre zabával. Videomaker Šule tomu prispel v značnej miere, keďže sa nebál ponechať vo videu aj faily. Vďaka tomu som si užil dobrý cringe (v dobrom slova zmysle) a video nabralo skvelú autentickosť. Jediná škoda je dĺžka videa, keďže si Rytmus zabudol nabíjačku od notebooku a ten sa uprostred točenia vybil. Myslím si, že to každý rozdýcha a aspoň môžeme vidieť úvodnú epizódu, aj keď kratšiu. O to viac sa teším na ďalšie už plnohodnotné diely, kde zaspomíname s Rytmusom na staré časy a uvidíme doposiaľ nevidené archívne zábery. Video už klasicky nájdete pod mojimi “obkecávačkami” na úvod a dúfam, že si ho užijete podobne ako ja.

-REKLAMA-

Užili ste si nový formát videa od Rytmusa aj napriek technickým problémom? Tešíte sa na ďalšie časti?

Viac hudobných noviniek a zaujímavostí nájdete v našej sekcii HUDBA

Zdroj: Youtube

-REKLAMA-
Kevin Horňáčekhttp://plotpoint.sk
Hudba, lóve, móda, hous:>--
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img