pondelok, 14 júna, 2021

Plot-Talk Anime špeciál: Ako a kde začať so sledovaním ANIME?

-

-REKLAMA-
rikrek.com

Plot-Talk Anime špeciál: Ako a kde začať so sledovaním ANIME?

V našom novom hybridnom podcaste s názvom Plot-Talk Anime špeciál vás naša trojica moderátorov Jozef Jurovec, Miloš Hrabovský a Kevin Horňáček prevedie tým najzaujímavejším za uplynulý týždeň. Prečo hybridnom? Obkecáme a rozoberieme viac ako dôkladne nielen články PlotPointu, ale aj prvé obrázky z filmov a hier, trailery, pesničky, gameplaye, šumy z Hollywoodu, ale aj domácej scény…

A to nebude všetko. Plánujeme si pozývať samotných autorov článkov, ktorí predsa len vedia o téme najviac, ale aj zaujímavých hostí. Tí nám porozprávajú o svojej práci, koníčkoch a záľubách…

-REKLAMA-

100. Anime novinky

Namiesto 100. videa “Anime News” sme si pre vás pripravili špeciálny podcast venovaný iba a len anime. Témou je: kde, s čím a ako začať s anime. Povieme si o tom, kde sme pozerali a pozeráme anime, kde sa inšpirujeme, aké má anime žánre a áno, budeme sa vám snažiť odporúčať množstvo anime.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Plot-Talk #1: Podcast o tom najzaujímavejšom za posledný týždeň

-REKLAMA-

Náš video podcast Plot-Talk nájdete nielen na našom webe plotpoint.sk, sociálnych sieťach, našom youtube kanáli.

K tomu sme si pre vás pripravili aj čisto zvukovú verziu, ktorú nájdete v linkoch nižšie:

Spotify / Apple / Google

Tak prečo hybridný podcast? Lebo si ho môžete aj pozrieť, aj vypočuť a dokonca sa aj sami zapojiť. Ako? Počas živého nahrávania nám môžete písať do komentárov pod video otázky, v ktorých sa pokojne pýtajte na naše témy, ale aj “od veci k veci”. Budeme sa snažiť na všetko live odpovedať a ak nestihneme, určite odpovieme do vašich komentárov.

Pokiaľ máte nápady na témy alebo vás zaujalo niečo, čo sme nespomenuli, určite nám napíšte. S radosťou obkecáme úplne všetko. A prečo? Lebo sme súčasťou lifestylového portálu a ako je naším mottom: Všetko má svoj príbeh.

-REKLAMA-
Kevin Horňáčekhttp://plotpoint.sk
Hudba, lóve, móda, hous:>--
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img