pondelok, 27 júna, 2022

Ruka Hore Awards 2021: Tento ročník prináša aj tipovanie výhercov!

-

-REKLAMA-

Tipovanie výhercov v ankete Ruka Hore Awards 2021 je tu!

Ruka Hore Awards každý rok prekvapuje svojim progresom medzi hudobnými anketami. Minulý rok priniesla kreatívne vyhlasovanie víťazov a rekordný počet hlasujúcich, tohto roku si pripravili hlasovanie o niečo špeciálnejšie. Ako prvá hudobná anketa má vlastný kurz na tipnutie víťaza v najhlavnejších kategóriách – skupina roka 2021, interpret roka 2021 a interpretka roka 2021. Tipovanie sa oficiálne spustilo dnešným dňom na stránke DOXXbetu.

Ruka Hore Awards 2021 tipovanie
Zdroj: Ruka Hore Awards

Historický prvýkrát si môžu fanúšikovia hudby tipnúť na víťaza v hlavných kategóriách 9. ročníka Ruka Hore Awards. Anketa totiž spojila sily s jednou z najväčších tipovacích platforiem a pripravili špeciálne kurzy na jednotlivé mená skupín, interpretiek a interpretov roka. A ako bude prebiehať tipovanie?

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Ruka Hore Awards 2021: Hlasovanie sa začalo! Koho podporíte vy?

“Tipovanie na Ruka Hore Awards bude prebiehať až do vyhlásenia víťazov, či už na počítači, v mobile alebo v našej apke. Priebeh samotných stávok je veľmi ťažko predpovedať, predsa len máme väčšie skúsenosti s tradičnými športami. Sami sme zvedaví, či sa bude tipovať za obľúbenú kapelu alebo najväčších favoritov v danej kategórii. V tipovaní bežne ponúkame aj nešportové stávky, kde cítime priestor a potenciál osloviť ľudí aj mimo športového priestoru, preto sme chceli podporiť aj hudobný segment a veľmi nás teší spolupráca s Ruka Hore. Veríme, že spoznáme víťazov, ktorí si to zaslúžia za svoj umelecký prínos v uplynulom roku a držíme palce aj tipujúcim”, hovorí Milan Kačiak, vedúci kurzového oddelenia DOXXbet.

-REKLAMA-

Už viac ako 20 rokov prináša DOXXbet tipérom služby v oblasti športového tipovania a zábavy, patrí medzi popredné spoločnosti v oblasti športového tipovania a zábavy na Slovensku. Zameriava sa na novinky, kvalitu, šírku ponuky, na moderné technológie a aplikácie. Od dnešného dňa sa prepojila aj s hudbou.

“Sme nesmierne radi tejto spolupráci hlavne preto, že obaja sme nastavení na inovácie a toto online tipovanie v hudobnej ankete je ďalší posun aj v kultúrnej spoločnosti. Myslíme, že je to aj pre mladých alebo skalných fanúšikov väčšia motivácia zahlasovať a prejaviť tak suport danému umelcovi, umelkyni či skupine a pritom vyhrať aj sám pre seba. Čiže ide o historický prvý kurz v oblasti kultúry, z ktorého sa nesmierne tešíme a je to pre 9. ročník Ruka Hore Awards nesmierna pocta”, uzatvára Jana Trellová, PR/Brand manažér Ruka Hore & Ruka Hore Awards.

Čo hovoríte na tohtoročné Ruka Hore Awards 2021, zaujalo vás tipovanie? Ak by ste mali tipnúť výhercov, ktorí to budú? Kto je vašim favoritom?

-REKLAMA-

Zdroj: Ruka Hore Awards – Jana Trellová
Zdroj titulného obrázka: Ruka Hore Awards

-REKLAMA-
Viliam Šuška
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img