Red Bull Dance Your Style sa vracia do Bratislavy! Kedy a kde?

-

Novinky

Bratislava sa opäť roztancuje! Čo, kde a kedy?

Či už patríte medzi aktívnych tanečníkov, ktorí milujú spojenie pohybu a hudby, alebo tých pasívnych, ktorí si tanec užívajú skôr z pohľadu diváka,  poznačte si do kalendára poslednú júnovú nedeľu. Tanečný sviatok v podaní Red Bull Dance Your Style spoločne oslávime už 25. júna na námestí pred Euroveou v Bratislave, a tešiť sa môžete na to najlepšie, čo slovenský street dance ponúka!

Viac informácií o k tejto akcii nájdete TU.

O víťazovi rozhodnú diváci

Red Bull Dance Your Style je koncept, aký ste možno doposiaľ videli len vo filmoch, preto si môžete so sebou okrem kamošov pokojne vziať aj pop-corn, zaručene sa bude na čo pozerať!

Red Bull Dance Your Style
Zdroj: Red Bull

16 vybraní tanečníci budú na začiatku náhodne vylosovaní do dvojíc a vytvorí sa pavúk, na ktorého konci ostane len jeden víťaz, o ktorom rozhodnete práve vy, diváci. Každý totiž dostane do rúk kartičku a po skončení ju dvihne nad hlavu buď modrou, alebo červenou stranou vpred – podľa toho, akú farbu má pridelenú súťažiaci, ktorého výkon ho presvedčil viac.

„Pre streetdance-ovú scénu je to challenge-ing, ale myslím si, a z vlastnej skúsenosti si aj pamätám, že to z účinkujúcich vyťahuje to najvtipnejšie a najlepšie, čo v nich je,” okomentoval Spunkey, tanečník a víťaz Red Bull Dance Your Style na Slovensku z roku 2018.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Prvé skladby slovenských raperov: Ego, Separ a ďalší!

Tanečný freestyle z ulice

Dôležitou súčasťou celého eventu je aj hudba, na ktorú sa tanečníci dopredu nevedia pripraviť, no zaručene ju poznajú. Ide totiž o populárne songy, ktorých sa musia čo najlepšie chytiť a zabaviť pritom publikum. Komu sa to podarí najlepšie, poputuje na svetové finále. To sa uskutoční 4. novembra vo Frankfurte.

Red Bull Dance Your Style
Zdroj: Red Bull

„Diváci by mali prísť hlavne kvôli zážitku, ktorý toto podujatie prináša. Dlho tu nič také nebolo a myslím si, že ak má niekto vzťah k tancu a hudbe, nemal by tu chýbať. Bude to zábava, umenie, show a zážitok. Jedným slovom #trebazažiť!”, uzavrel  tanečník a moderátor podujatia Otec Mirec. 

O atmosféru počas akcie sa spoza DJ pultu postará Hugo Hypetrain, no rozohriať sa na Red Bull Dance Your Style budete môcť už večer predtým, a to na  warm-up párty, ktorej detaily odtajníme neskôr.

Chcete vedieť viac? Pre čo najčerstvejšie informácie nie len o tejto akcii sledujte @redbullsk na Instagrame a TikToku.

Zdroj: TS Red Bull
Zdroj titulného obrázka: Red Bull

Ďalšie novinky

Populárne