utorok, 30 novembra, 2021

Podcast Moja Planéta s KubJom: Dominika Ďaďová

-

-REKLAMA-

Kubo pred kamerou, Kubo za kamerou

Stretli sa dvaja Jakubovia – Kubo Zavacký sa postavil za kameru, KubJa Kurek zase pred kameru a rozhodli sa vám spoločne priniesť podcast s názvom Moja planéta. V našich podcastoch sa vám budeme snažiť pravidelne prinášať hostí so zaujímavými príbehmi či povolaniami. Veríme, že každý človek má zaujímavý životný príbeh, stačí sa len pýtať tie správne otázky.

Malý princ ukrytý v názve

Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry | Audiokniha MP3 na Alza.sk
Zdroj: alza.sk

Filozofia ukrytá v názve Moja planéta pramení z diela Antoine De Saint-Exupéryho: Malý princ. V tejto knihe Malý princ navštevuje rôzne planéty. Na každej z nich sa nachádza nejaký človek s určitými charakterovými vlastnosťami. Veríme, že každý človek sa na život pozerá z jedinečného uhla pohľadu, a teda každý tak trochu žije na inej planéte. Tým, že sa medzi sebou rozprávame a o tieto uhly pohľadu sa delíme, navzájom sa ovplyvňujeme a jeden druhého pozývame na svoje planéty.

Študentka, marketérka, cestovateľka: Dominika Ďaďová

Zdroj: Dominika Ďaďová
-REKLAMA-

Aktuálna situácia nám, žiaľ, nedovolí nakrúcať na našom milovanom gauči v redakcii, a tak sme sa rozhodli vám naďalej prinášať podcast Moja Planéta s KubJom online. Tentokrát bola naším hosťom digitálna nomádka, marketérka, študentka a najmä vášnivá cestovateľka Dominika Ďaďová. Dominika študovala či pracovala v rôznych kútoch sveta. Strávila semester v Portugalsku či dokonca na Kube. Nosnou témou nášho rozhovoru však bolo najmä Španielsko, kde sa v čase nahrávania tohto podcastu Dominika nachádzala.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Plot-Talk #4: Podcast o tom najzaujímavejšom za posledný týždeň!

Aká je Andalúzia? Aké sú rozdiely medzi Portugalcami a Španielmi? Vedeli ste, že na Kube je domáce internetové pripojenie ilegálne? Toto všetko a ešte oveľa viac vám povie nový podcast Moja Planéta: Dominika Ďaďová!

Podcast Moja Planéta: Dominika Ďaďová

-REKLAMA-

Veríme a dúfame, že náš podcast Moja planéta bude pre vás zaujímavý najmä vďaka  našim jedinečným hosťom. Keďže tieto podcasty nemajú jednoznačné tematické zameranie, môžete očakávať naozaj pestrú a širokú škálu hostí.

Zaujal vás podcast s Dominikou? Tak si ju určite nájdite na Instagrame: @dominikadado a dajte nám tip na niekoho, koho by ste chceli vidieť nabudúce!

Ak sa vám náš podcast páčil, môžete si vypočuť aj ďalšie tu.

-REKLAMA-
Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img