nedeľa, 7 marca, 2021

Oktagon 21: Váženie už zajtra a naživo! Ohlásia nový Underground?

-

Oktagon 21: Váženie naživo

Obľúbená tuzemská MMA organizácia Oktagon nám opäť prináša nový turnaj. Organizátori sa nezľakli neľahkej situácie s globálnou pandémiou a dávkujú nám nový turnaj každý mesiac. Ten aktuálny sa odohrá v sobotu večer o 18:00, ale ešte predtým sa môžeme pozrieť na dôležitú udalosť, ktorá sa musí konať pred každým turnajom. Už zajtra (29.1.2021 o 9:00) si totižto môžeme pozrieť na youtube kanáli organizácie Oktagon 21 váženie naživo!

V prípade, že by niekto nepoznal MMA organizáciu Oktagon, prikladám vám sem jej opis priamo z ich webu:

OKTAGON MMA je největší Česko-Slovenská organizace, která pořádá turnaje bojových sportů u nás. Zakladatelé a zároveň jeho majitelé jsou Pavol Neruda a Ondřej Novotný.

OKTAGON ročně pořádá hned několik turnajů v těch největších českých a slovenských arénách či městech. Mimo to připravuje pro všechny sportovní fanoušky jedinečnou reality show s profesionálními bojovníky zvanou OKTAGON VÝZVA. Připravuje také týdeník OKTAGON MAGAZÍN, který mapuje scénu bojových sportů. Oblíbený PROJEKT X, který sledoval cestu obyčejného člověka až do klece, PROJEKT Y – čistě ženskou MMA reality show a v neposlední řadě talkshow o bojovnících a lidech ze scény OKTAGON Majk.

Organizace má nyní více než 450 000 fanoušků na sociálních sítích a YouTube, kde naše videa měla jen za rok 2019 přes 30 mil. zhlédnutí.

-REKLAMA-

Oktagon 21 váženie naživo
Zdroj: oktagonmma.cz

Hlavná karta

Minulé turnaje nasadili latku vysoko a to aj vďaka zápasom Karlosa Vémolu. Či už prehypeovaný zápas s Baba Yagom alebo náročný a aj trocha kontroverzný titulový zápas s Lohórem priniesli veľkú pozornosť turnaju. Oktagon 21 bude bez Vémolu. Preto museli organizátori vymýšľať veľmi kreatívnu hlavnú kartu a to obzvlášť po vypadnutí súpera pre Silvu. Toho našli úplne dokonale, keďže siahli opäť po Lohórem, ktorý predviedol veľmi sympatický výkon a každý z nás je veľmi zvedavý, čo predvedie proti inému štýlu bojovníka. Taktiež sa môžeme tešiť na návrat Gábora Borároša, pre ktorého pôjde naozaj o veľa. Po sérii nešťastných zranení a po kritike na jeho prístup k trénovaniu od samotného organizátora Ondřeja Novotného musí Gábor aktuálne veľmi zabrať a dostať sa na víťaznú vlnu, čo pri Juráčkovi nebude zrovna najjednoduchšie.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Novinka v NHL mení celé novodobé sledovanie hokeja! O čom je reč?

-REKLAMA-

Veľa ľudí sa teší aj na zápas Lucie Pudilovej, ktorá predviedla naposledy famózny výkon proti švédskej súperke Cornelii Holm. No a na záver si budeme môcť pozrieť zápas s našou veľkou hviezdou Ivanom Buchingerom, ktorý zápasil proti samotnému Conorovi McGregorovi! Ten si zrovná sily s nebezpečným Ronim Paradeiserom. Turnaj budeme môcť už tradične sledovať skrz systém Pay per view. Ak chcete siahnuť po síce lacnejšej, ale kvalitatívne horšej verzii streamu, zapnite ten od Tipsportu.

Práve v týchto chvíľach nám organizácia Oktagon dala teaser na Instagram, v ktorom môžeme vidieť veľavravnú skratku UNDG. Oficiálne oznámenie príde práve zajtra na vážení, čiže máme o to väčší dôvod celú udalosť sledovať naživo.

Budete sledovať váženie zápasníkov turnaja Oktagon 21? Kto sú vaši favoriti hlavnej karty?

Viac športových noviniek a zaujímavostí nájdete v našej sekcii ŠPORT

Zdroje: Youtube, Oktagonmma

-REKLAMA-
Avatar
Kevin Horňáčekhttp://plotpoint.sk
Hudba, lóve, móda, hous:>--
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -