piatok, 23 októbra, 2020

Adopčná akcia: Cesta za šťastím 2 / REPORTÁŽ

-

Pomoc bezbranným

Áno, tento článok môže na prvý pohľad vyzerať ako okatá reklama, avšak opak je pravdou! Adopčná akcia: Cesta za šťastím 2 je charitatívny projekt zameraný na adopciu nechcených psov, ktorú organizujú dobrovoľnícke občianske združenia – Zverokruh, Majme Srdce a BerryDog. Podujatie sa konalo v areáli SOŠ Ivanka pri Dunaji a bolo s ním spojených mnoho aktivít a hostí, ktorých si predstavíme nižšie. A keďže ja sám mám od OZ Majme Srdce adoptovaných 2 psíkov a 2 kocúrov a u nás v PlotPointe máme tiež srdce, rozhodli sme sa túto akciu nezištne podporiť.

A to formou video reportáže, ktorú si môžete pozrieť vo videu nižšie:

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Rady a tipy: Ako napísať dobrú teenfiction knihu?

Adopčná akcia: Cesta za šťastím 2

Výborný popis akcie priamo od organizátorov:

Milí priatelia, známi, neznámi, psíčkari, rodinky. Poďte sa s nami v sobotu 29.8.2020 od 11:00 do 17:00 zabaviť na druhý ročník super akcie Cesta za šťastím, ktorá sa bude konať v Ivanke pri Dunaji v areáli Strednej odbornej školy. Je to charitatívna adopčná akcia spojená so skvelým rodinným programom. Okrem toho, ak prídete so psíkom, môžete nám pomôcť vytvoriť slovenský rekord!
Čakajú vás súťaže pre psíkov, orieškiáda, súťaže pre deti, tombola o fantastické ceny, fotokútik, maľovanie na tvár, veterinárna a BARF poradňa, poradenstvo pri výchove psíkov, kreatívne tvorenie, výborné jedlo vo vege štýle, skvelé zákusky, cukrová vata a pukance, pivko, kofola a pre psíkov pamlsky zo psej pekárničky. Moderovať bude úžasná Janka Hospodárová. Čaká nás krásny deň plný zábavy.
Tešíme sa na vás!

Adopcna akcia
1. ročník

Program

Čo sa týka programu, ten bol ešte pestrejší ako minulý rok. Okrem klasických stánkov ste tam mohli nájsť aj poriadne občerstvenie (ako bolo spomínané vyššie), pestrý program pre deti aj psíčkarov. A hlavne viacero známych tvárí.

Cesta z stastim program
Program

  • celú akciu tak ako aj minulý rok moderovala veľmi populárna Janka Hospodárová.

View this post on Instagram

On the way with doggie in love ❤ #nany #summer #love

A post shared by Jankadior (@janahospodarova) on

  • podporiť akciu prišla aj známa investigatívna novinárka, reportérka a moderátorka, držiteľka ocenení Slovenka roka, OTO a Osobnosť Bratislavy, Kristína Kovešová.
  • live hudobný sprievod zabezpečila dvojica Patrik Simeonov (spev, gitara) a Milan Medek (gitara).
  • Na akcii sme privítali aj majsterku sveta v thaiboxe a zápasníčku MMA Luciu Krajčovič a profesionálneho boxera a zápasníka MMA Vlasta Čepa. Mali sme možnosť priamo z ich úst sa dozvedieť čo to o zápasení a ich živote.

Reportáž

Samozrejme, sprievodného programu je podstatne viac! Detaily môžete nájsť v diskusii pri udalosti na Facebooku. Taktiež sa konali rôzne psie súťaže. Netreba zabudnúť ani na tombolu, v ktorej bolo veľmi veľa cien a jednou z nich bol aj špeciálny obraz vytvorený našim Šugym práve pre príležitosť tejto akcie.

Adopčná akcia Cesta za šťastím 2

Zúčastnili ste sa?

-REKLAMA-
Avatar
Kevin Horňáčekhttp://plotpoint.sk
Hudba, lóve, móda, hous:>--
- Advertisement -

Populárne

TOP 5 – Najlepšie nové filmy podľa skutočných udalostí! Ktoré to sú?

Najlepšie nové filmy podľa skutočných udalostí Bolo celkom náročné vybrať pre vás len 5 filmov so silným príbehom, ktoré sa dajú považovať za skutočné umelecké...

Rychle a zběsile: Série skončí až 11 dílem! Bude ve vesmíru?

Série Rychle a zběsile pojede až do 11. dílu! Známe režiséra! Vrátí se Paul Walker? Bláznivá akční série, která kdysi byla o zběsilých autech, tu...

Aktuálne

Aktuálně: Známe název Snyder Cutu a vrací se Jared Leto jako Joker?

Návraty starých známých DCEU se poslední dobu opravdu činí. Kromě zajímavých novinek jako je The Flash, který slibuje cestování mezi alternativními vesmíry, se můžeme těšit i...

Recept na nakladaný hermelín: Jemne pikantný chod k pivu!

Ako si "naložiť" nakladaný hermelín? Nakladaný hermelín je taký "hospodský evergreen". Takmer v každom podniku, kde majú dobré pivo, nájdete v jedálničku túto chuťovku. A...
- Advertisement -