štvrtok, 6 mája, 2021

Nové RAPÍKY STAREJ MATERE 27: Rytmus otužuje s Naked Bananas!

-

Nové RAPÍKY STAREJ MATERE 27

Rytmus aka “píšťanský krocan” nás okrem kvalitnej hudby, zásobuje aj rôznorodým a často humorným video contentom, počas dlhých rokov. Začínalo to ešte za čias albumu E.R.A., kedy boli všetci členovia skupiny Kontrafakt na Murdardo Mulano Tour a spolu s celým tímom nás obohatili, extrémne vtipnými vsuvkami z backstageu celej tour. O niekoľko rokov neskôr sa však presúvame z DVD na Youtube a môžeme si vďaka tomu pohodlne pozrieť nové RAPÍKY STAREJ MATERE 27. Síce sme čakali dlhšie, ale verte mi, oplatilo sa!

hudobné trendy na youtube
Zdroj: youtube.com

-REKLAMA-

Nebojte sa, určite vám takto v texte nevyzradím, akú skladbu zvolil Rytmus tento raz. Aj tak nadobúdam pocit, že väčšinu ľudí zaujíma skôr všetko, čo sa deje okolo skladby, ako skladba samotná. Predsa len Rytmus disponuje kvalitným humorom, ktorým diktuje trendy už roky, a všetky “rapíky” sú plné jeho “humoresiek”. Väčšinou to začína už príchodom na scénu a neprestane až do konca videa s výnimkou rapovania. Inak tomu nebolo ani pri poslednom diele z tejto série, kde prekvapil Rytmus samotným výberom vozidla.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Autokoncert Kontrafakt - Bol to zážitok na celý život?

A ako som už spomínal, tak ma samozrejme zaujala najviac časť po rapovaní. Vtedy sa Rytmus stretol s najznámejším račianskym triom Naked Bananas a išiel ich naučiť, ako sa správne otužovať. Dali si zopár dýchacích cvičení inšpirovaných “Wim Hofom” a následne sa odhodlali ísť do vody. Viac vám samozrejme prezrádzať nebudem, len si užite celú scénku s dýchaním, je úplne super. Nateraz sme teda uspokojení s novými rapíkmi a môžeme dúfať, že sa dočkáme ďalšieho dielu z tejto série čo najskôr.

-REKLAMA-

Páčili sa vám najnovšie RAPÍKY STAREJ MATERE? Alebo vás už stihli omrzieť? Dajte nám vedieť v komentároch.

Viac hudobných noviniek a zaujímavostí nájdete v našej sekcii HUDBA

Zdroj: youtube.com
Zdroj titulnej fotky: youtube.com

-REKLAMA-
Kevin Horňáček
Kevin Horňáčekhttp://plotpoint.sk
Hudba, lóve, móda, hous:>--
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img