utorok, 4 augusta, 2020

Kto je najlepší medveď v zábavnom priemysle? Toto je 6 kandidátov!

-

Kto je tu GOAT?

Najlepší medveď je najlepší medveď. Určite sa dnes nebudeme rozprávať o medveďoch tancujúcich v cirkusoch alebo medveďoch, ktorých môžete vidieť v ZOO. Dnes vám poviem niečo o medveďoch z filmových pláten. Nespomeniem žiadnych dobrých medveďov ako je Ted alebo medveďa z medvedích bratov ani Pandu Pho.

Začal by som teda otázkou, kto je ten najlepší medveď na filmovom plátne? Je to ten chlpáč zo skrotenej hory? Je to Medvedík Pú? Ak by Macko Pusík dostal svoj film alebo seriál, tak by možno zamiešal karty a obsadil by jednu z prvých priečok tohto rebríčku. Viete prečo? Lebo Macko Pusík je Bous. Je to proste tým menom. Ako McDonald’s. No keďže nedostal žiadnu rolu, ideme na jeho úspešnejších kolegov zo zábavného priemyslu.

Najlepší medveď
Zdroj: newguyatthetable. com

6. Bear Grylls

-REKLAMA-

Najlepší medveď
Zdroj: wallpapersafari.com

Bear Grylls je asi najznámejší dvojnohý a bezsrstý medveď, akého svet pozná. Tento jedinec sa vyznačuje svojou prešibanosťou a neochotou umrieť. Aj keď mal na mále veľakrát, vždy sa mu za pomoci štábu podarilo uniknúť. Taktiež sa tento medveď rád vystavuje brutálnym podmienkam a cestuje všade po svete. So záľubou prekonáva najnebezpečnejšie miesta na planéte. Ale tento jedinec je pretláčaný kanálom Discovery a mohli by sme ho označiť za komerčného.

Pod svojou značkou totižto predáva rôzne výrobky, ako napríklad nože, sekery či rôzne odevy. Vlastne nám dokonca zaplatil za promo. Ale akože on aj prosil. Nenormálne spamoval. Aj keď má náš obdiv, určite nie je tým najlepším filmovým medveďom.

5. Medveď Baloo

Baloo
Zdroj: hipwallpaper.com

Či už seriál, rozprávka, alebo film, medveď Baloo je naozajstná hviezda. Medveď háji farby spoločnosti Disney a objavuje sa v príbehoch z Knihy džungle. Ale tento medveď sa baví s luďmi, ehm… Teda iba s jedným. Je to divné, medvede by sa nemali predsa baviť s luďmi. Preto je nám ľúto…

4. Medveď zo Skrotenej hory

obrazok
Zdroj: subwallpaper.com

Tento čávo odštartoval poriadne horúce spojenie dvoch hlavných protagonistov a dá sa o ňom povedať, že slúži ako vzťahový poradca. Stačilo len zarevať a hneď sa veci posunuli na správnu mieru. Obdivuhodné, štvrté miesto je tvoje bráško. Aj keď si veľa nespravil, vyriešil si krízu a to je mega.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  TOP 10: Zaujímavé fakty o vašich obľúbených seriáloch #5

3. Medvídek Pú

Macko Pú, celým menom Macko Pú, je lepšie známy pod jeho prezývkou Macko Pú. Je malý, mlsný, hlúpučký a ukrutne slávny. Zo všetkého najradšej pchá ňufák do pohárov s medom a teda môžeme predpokladať, že je tak trochu závisláčik. Nie je to jediný narkoman v tomto rebríčku bojujúci so svojou závislosťou. Mimo to zabáva deti a je skoro svetový fenomén. Je to taký Rolls Royce medzi medveďmi. Taktiež má tento medveď podiel na úhyne včiel, keďže opakovane napáda rôzne úle po celom svete. Taktiež sa baví s tigrom, prasaťom a somárom. Docela slušné kombo. Ale je toto najlepší možný výber priateľov? Určite prezlieka kabáty, ja mu neverím.

2. Medveď z filmu Medveď

Aj keď je tento čávo najmladší z tohto zoznamu, musím podotknúť, že tento medveď je podľa mňa taký malý feťáčik. Vo filme môžeme vidieť scénu, ako mu zapíšu hríby, ktoré majú pripomínať muchotrávky, ale očividne chalan chytil trip ako nikto. Asi to bolo LSD.

Je viac prípadov, kedy prišiel herec na nahrávanie opitý, napríklad ako Will Smith vo filme Bad Boys 2 v tejto scéne. (True Storry)

Bohužiaľ, tento medvedík bez mena okrem svojho odhodlania prežiť nedokázal svetu predstaviť nič iné okrem fňukania. Keďže tých, čo fňukajú, nikto nemá rád, končí v tomto rebríčku na druhom mieste. Ale má celú kariéru pred sebou, keďže ho na konci nezabili. To bol spoiler inak.

1. GOAT Medveď, ktorý priniesol Leovi Oscara

Zdroj: pinterest.com

Najlepším medveďom je medveď Grizzly z filmu Revenant. Možno mnohí oponujete práve kvôli tomu, že sa vo filme objavil iba na pár minút, no rozhodne mal najväčšiu zvieraciu rolu vo filme, ktorá ostala neocenená, aj napriek tomu, že ju zahral perfektne. Ale dôvodom jeho víťazstva v našom rebríčku najlepších medveďov je ten, že priniesol Leovi konečne Oscara! Veď uznajte sami. Koľko slávnych hercov muselo s Leom hrať, aby mu to prinieslo sošku? Režiséri, ako napríklad Nolan a Tarantino, to s ním tiež skúšali, no aj tak v perfektných filmoch nezaskóroval. Tomu je však koniec vďaka tomuto medveďovi bez mena, ktorý je ozajstný GOAT.

Určite vám článok nepriniesol žiadne nové informácie, ale to je v poriadku. 🙂

Zdroj: Sme.sk, YouTube

-REKLAMA-
Avatar
Santiago Martins da Silvahttp://plotpoint.sk
Hudba je niečo úžasné a pozadie tohto sveta je dosť fascinujúce. Ak by som neveril v to, že možem článkami na tomto webe povedať niečo zaujímavé, tak to nerobím 😀 .
- Advertisement -

Populárne

365 dní pokračovanie? – Laura prežila? Boli sex scény skutočné?

365 dní pokračovanie? V posledných dňoch sa na internete strhla veľká debata ohľadom nového erotického filmu od Netflixu. Pokiaľ neviete, o čom hovorím, bežte si pozrieť...

Kto je najlepší medveď v zábavnom priemysle? Toto je 6 kandidátov!

Kto je tu GOAT? Najlepší medveď je najlepší medveď. Určite sa dnes nebudeme rozprávať o medveďoch tancujúcich v cirkusoch alebo medveďoch, ktorých môžete vidieť v...

Aktuálne

Hudobné novinky z domácej scény #4 Máme tu nový challenge?

Hudobné novinky z domácej scény #4 Zdravím všetkých čitateľov a vítam vás pri dnešnom článku - Hudobné novinky z domácej scény #4! Dnes si opäť...

Berserk od Kentaró Miura – Legendární manga konečne i u nás!

Berserk od Kentaró Miura - Kultovní manga v češtině! Nakladatelství Crew i přes trable s koronou a posunutí všech vydání nových komiksů dokázala přece jenom...
- Advertisement -