utorok, 30 novembra, 2021

Moloch Vlavo dáva diss na Separa! Schyľuje sa k ďalšej rap dráme?

-

-REKLAMA-

Moloch Vlavo dáva vo veľkom diss na Separa

Starý slovenský “gangsta rap” sa snaží opäť pripomenúť a za svoju obeť si tentokrát zvolil pravdepodobne meno jedného z najlepších slovenských raperov všetkých čias – Separ. Otázkou je, či je to vôbec myslené vážne. Autormi tohto dissu nie je nikto iný ako dvojica Moloch Vlavo a Vladimír Fendes, ktorý si do spolupráce prizvali niekoho menom Tlstý a Čapr. Rozhodli sa dissovať vykrádanie flowov, drogy a hranie sa na najväčšieho frajera na svete. Názor si možete urobiť sami.

-REKLAMA-

Diss makeri počas celej skladby tvrdia, že Separ nevie, čo je byť gangster a sľubujú, že to zažije. Nechýbajú klasické vyhrážky typu “vidíme sa na koncerte”, ktoré sme už v minulosti mohli počuť viackrát, no reálne ostali bez naplnenia.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Akon buduje megaprojekt Akon City! Uvidíme Wakandu v reálnom živote?

Separ sa vyjadril prostredníctvom svojho Instagramu a do príbehu napísal svoje vyjadrenie, z ktorého sa dalo vyčítať, že to neberie veľmi vážne. Diss bol podľa neho slabý a údajne mu nebude venovať pozornosť, pretože to je presne to, o čo vyzývateľom ide. Molocha totižto vraj už dlhé roky nikto neberie vážne. Či je to tak, posúďte opäť sami.

“Chceš len jedno, zviezť sa na mojom chrbte jak na Rytmusovom a Spiritovom, pretože jedine tie dissy majú u teba nejakú pozornosť. Keď spravíš normálny track, tak má toľko videní jak moja pozvánka na koncert na instastorry… Mladý chlapci, čo máš v klipe, počúvajú moje tracky, ver mi…”

-REKLAMA-

Ďalej Separ pokračuje s tým, že videl vysvetlenie, prečo táto situácia vznikla a čo vyzývateľom vadí, ale tiež zanechal pár dotazov, na ktoré pravdepodobne nedostaneme odpoveď. Práve preto sa dá očakávať, že tento diss zmizne tak rýchlo ako prišiel.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Skupina Rolling Stones vydala novú pieseň! Aký ma odkaz?

Prostredníctvom Instagramu sa k dissu vyjadril aj Momo

Moloch Vlavo diss na Separa
Zdroj: news.rukahore.sk

“Verím, že tí, čo si hľadajú vždy nejakú zámienku na diss alebo beef, sú ten najväčší odpad. A ten, kto premýšľa tak, že na tom ide získavať nejaký fame, je ABSOLÚTNY looser. Nevyrovnanosť sa prejavuje v RAPE presne týmto zhubným chovaním. Každý hejter je utajený fanúšik. Pretože opak lásky neni nenávisť. ALE LAHOSTAJNOSŤ. Opak záujmu neni kritika. ALE LAHOSTAJNOSŤ.”

Majk Spirit

Majk Spirit rovnako na Instagrame poslal Molochovi odkaz v podobe skladby z nového albumu Artist – F4CK EM ALL

Takže Moloch Vlavo dáva diss na Separa. Čo myslíte? Schyľuje sa k ďalšiemu dissu na slovenskej scéne alebo skôr tento konflikt len tak vyšumí?

Zdroj: Instagram

-REKLAMA-
Santiago Martins da Silvahttp://plotpoint.sk
Hudba je úžasná vec a pozadie tohto sveta je dosť fascinujúce. Ak by som neveril v to, že môžem článkami na tomto webe povedať niečo zaujímavé, tak to nerobím.
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img