pondelok, 14 júna, 2021

Justin Bieber sa otvoril fanúšikom: Skladba “Lonely” nesie emotívny odkaz!

-

-REKLAMA-
rikrek.com

Justin Bieber sa opäť otvoril fanúšikom!

Justin Bieber je svetová mega hviezda, ktorú netreba priveľmi predstavovať. Kariéru začal už ako 13-ročný, kedy ho prostredníctvom YouTube objavil agent menom Scott Braun, ktorý taktiež objavil aj mená ako Demi Lovato a Ariana Grande. Dnes patrí medzi najpredávanejších hudobných interpretov sveta. Na svojom konte drží niekoľko platín a na sociálnych sieťach má údajne jeho vplyv väčšiu moc ako prezident. Od samého začiatku kariéry nám stále dokazuje to, že má obrovský talent, a tým potvrdzuje, že jeho úspech nebol len mediálnym výmyslom.

Justin Bieber Lonley
Zdroj: weheartit.com

-REKLAMA-

Okrem mnohých úspešných momentov, ktoré sa udiali v rámci jeho zaujímavej kariéry, sa 26-ročný Kanaďan nevyhol ani rôznym bulvárnym aféram, ktoré sa častokrát podpísali aj na jeho zdravotnom stave. Mnohé tieto momenty zachytáva aj dokumentárna séria videí, ktorá sa dá nájsť na YouTube. V roku 2014 dokonca prebiehala petícia, v ktorej ľudia žiadali o vyhostenie Justina Biebera mimo územie Spojených štátov amerických. Tú však však “Biely dom” zmietol zo stola.

Justin Bieber sa otvoril fanúšikom
Zdroj: tmz.com

Posledné roky však interpret vyzerá byť stabilizovaný a vyrovnaný človek, ktorému sa darí, no napriek tomu do sveta posiela odkaz. Justin Bieber sa otvoril fanúšikom novou skladbou “Lonely”, ktorá odhaľuje temnú stránku jeho zlatého života. V tejto skladbe poukazuje na to, čo všetko prišlo s úspechom, ktorý sa dostavil v mladom veku, a že strata súkromia sa niekedy tak úplne nevypláca.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Letné hity roku 2021: Ktoré songy môžu v lete patriť medzi najhranejšie?

Zaujímavosť: O názornom vplyve Justina Biebera sme písali už dávnejšie. Ak by vás zaujímalo, ako sa mu podarilo zo skladby “Call me Maybe” spraviť hit, kliknite sem.

Emotívna sklaba s názvom “Lonely” nesie v sebe odkaz

What if you had it all, but nobody to call?
Maybe then you’d know me. Cause I’ve had everything. But no one’s listening, And that’s just fuckin’ lonely

Preklad: Čo ak by si to všetko mal, ale nemal komu zavolať? Možno ma poznáš, lebo to všetko mám, ale nemá ma kto vypočuť. A to je ___ osamelé.

Skladba oficiálne vyšla 15.10.2020 a v dnešných dňoch je na piatom mieste v rebríčku Billboard Global 200. Produkčne sa na tejto skladbe podieľali benny blanco a FINNEAS, ktorí pomáhali aj pri tvorbe textu. Na YouTube má táto skladba už takmer 37 miliónov videní a prostredníctvom Spotify skladba zaznamenala už 62 miliónov prehratí. Od posledného štúdiového albumu “Changes”, ktorý Justin Bieber vydal začiatkom tohto roku, sa tak pravdepodobne pomaly chystá príchod jeho siedmeho albumu. Táto skladba je už v poradí druhou, ktorú interpret od posledného albumu vydal. Úplne prvou skladbou bola skladba “Holy”, na ktorej sa objavil Chance The Rapper.

Zaujímavosť: Producent FINNEAS je brat speváčky Billie Eilish.

Autor: Čo sa týka textu tejto skladby, tak si osobne myslím, že hovorí z duše mnohých umelcov. Fanúšikovia dokážu byť neúprosní, dotieraví, neohľaduplní a neprajníci dvakrát tak. Cez všetok ten mediálny tlak, ktorý je vyvíjaný na tak obrovskom leveli, sa nakoniec častokrát umelci nemajú ani kam uchýliť, pretože nemajú skutočných priateľov. Svetoví interpreti sú väčšinou obklopení ľuďmi, ktorí sa objavia len vtedy, keď sa darí a pri skutočných problémoch nezostávajú. Paradoxom ostáva to, že aj napriek tomu, že na vás hľadí celý svet, nakoniec ostávate sami.

Zdroj: Wikipedia, YouTube, genius.com, Spotify, The Guardian

-REKLAMA-
Santiago Martins da Silvahttp://plotpoint.sk
Hudba je úžasná vec a pozadie tohto sveta je dosť fascinujúce. Ak by som neveril v to, že môžem článkami na tomto webe povedať niečo zaujímavé, tak to nerobím.
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img