piatok, 5 marca, 2021

Indiana Jones dostane vlastnú hru! Kedy a ktoré štúdio ju vytvorí?

-

Hra Indiana Jones sa stáva realitou!

Čítate správne! Herný svet obohatí adaptácia ďalšej populárnej trilógie. Legendárna filmová séria Indiana Jones dostane svoje herné spracovanie. Hra Indiana Jones sa stáva realitou a my sa nevieme dočkať! Postavu fiktívneho archeológa, ktorý sa pravidelne vrhá na adventúry plné napätia a zážitkov, už dobre poznáme z filmov od štúdia Lucasfilm. Čo teda prinesie tentokrát?

Len včera bolo oznámené, že všetky hry týkajúce sa Lucasfilmu sa Disney rozhodlo zhrnúť pod krídla značky “Lucasfilm Games“. Ocitnúť by sa tu mali všetky Star Wars tituly a mnoho ďalších. Je teda veľkou záhadou a prekvapením, keď sa dozvedáme, že pripravovaná hra Indiana Jones vyjde pod značkou Bethesdy v spolupráci s Lucasfilm Games.

-REKLAMA-

Tento fakt asi mnohých fanúšikov zaskočil, nakoľko známy vydavateľ Bethesda sa stal v posledných rokoch výsmechom herného priemyslu a to viacerými fiaskami spojenými so sériou Fallout. Hneď hráčov však upokojíme faktom, že vydavateľom síce bude Bethesda, avšak o samotnú hru sa postará herné štúdio MachineGames. To môžete poznať za jeho skvelú prácu na sérii Wolfenstein. Niekoho však môže sklamať, že výkonným producentom bude Todd Howards.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Indiana Jones 5: Spielberg odchádza, kto ho nahradí?

-REKLAMA-

Zatiaľ nám nie je úplne jasné, o čom hra bude a kedy vyjde. Ale Bethesda nám prezradila, že ide o “originálny, samostatný príbeh odohrávajúci sa na vrchole kariéry slávneho dobrodruha“. Naznačené nám bolo aj to, že na hru si ešte značne počkáme, a len ďalšie informácie by sa k nám mali dostať až o nejaký čas. Očakávam, že hra sa k nám dostane asi začiatkom roka 2022.

indiana jones 5
Zdroj: scarabey.org

Indiana Jones a jeho príbehy boli obrovským hitom veľkého plátna a svoju cestu si spravili aj v hernom priemysle. Známe meno zavítalo už v roku 1982 na legendárnu konzolu Atari 2600 len rok po vydaní prvého filmu. V priebehu rokov vyšlo značné množstvo hier a do tejto kolekcie pribudne opäť ďalšia. Verím, že sa k nám dostane naozaj podarený príbeh a po posledných dvoch spackaných Falloutoch Bethesda zažiari.

Čo si myslíte o tejto novinke? Bude podľa vás hra Indiana Jones stáť za to alebo sa obávate, že Bethesda opäť sklame?

Zdroje: indianajones.fandom.com, pcgamer.com

-REKLAMA-
Avatar
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -