pondelok, 27 júna, 2022

Nový trailer na Black Widow je tu! Plno záberov, ktoré sme ešte nevideli!

-

-REKLAMA-

Black Widow prináša nový trailer!

Dlhoočakávaný film Black Widow ukazuje nový trailer a pripomína, že sa máme naozaj na čo tešiť! Trailer je plný nostalgie a predovšetkým akcie, ktorá nám ukáže dopodrobna pôvod samotnej Black Widow. Vydanie tohto traileru je naozaj nečakaný, Marvel sa ho rozhodol vypustiť z ničoho nič. Oficiálne nič dopredu neoznámil a trailer tak zaskočil, ale zároveň samozrejme najmä potešil každého fanúšika. Čo teda ukazuje nový trailer na Black Widow?

-REKLAMA-

Samotný trailer nám ukazuje spomienky na Avengers filmy, hlavne teda Endgame. Okrem toho však odhaľuje nové zábery, ktoré nám predvádzajú to, ako Natasha Romanoff prežívala detstvo. Nechýbajú ani nové zábery na Davida Harboura ako Red Guardiana. Svoj priestor dostal aj záporák filmu Taskmaster. Podľa toho, čo sme videli, sa naozaj máme na čo tešiť!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Black Widow sa ukazuje v poslednom nadupanom traileri na jej Marvel sólovku!

Čo od filmu môžeme čakať?

Scarlett Johansson si opäť zopakuje svoju rolu ako Natasha/Black Widow, skrz ktorú nám ukáže svoju temnú minulosť a odhalí, ako sa stala “Čiernou vdovou”. Ako ukazuje trailer, nezastaví ju naozaj nič a svoje miesto v tíme Avengers si naozaj zaslúži. Tešiť sa môžeme aj na ďalších hercov ako sú Florence Pugh, ktorá nám predstaví Yelenu, David Harbour sa zasa predstaví ako Red Guardian či Rachel Weisz ako Melina.

Black Widow
Zdroj: reddit.com

Netreba sa podľa všetkého obávať ani o kvalitu filmu. Za réžiou totižto stojí Cate Shortland, ktorá je držiteľkou mnohých ocenení. Film produkuje Kevin Feige. Určite stojí za zmienku aj to, že o hudbu sa postará škótsky hudobný skladateľ Lorne Balfe. Jeho skvelú hudbu ste mohli počuť v seriáloch ako sú His Dark Materials či The Crown. Okrem toho pracoval aj na viacerých filmoch, to sú Ad Astra, Bad Boys for Life či Mission Impossible: Fallout. Poteším aj herných nadšencov, pracoval na hudbe pre hry Assassin’s Creed 3 či Assassin’s Creed Revelations.

-REKLAMA-

Po troch zmenách dátumu kvôli súčasnej pandémii sme nedávno spoznali ten finálny. Je ním 9. júl, kedy by mal film zavítať do kín a zároveň bude dostupný aj na streamovacej službe Disney+ za poplatok. Nám ostáva len čakať, kým sa otvoria naše kiná, nakoľko Disney+ nie je u nás dostupné. Treba však povedať, že je na čo sa tešiť!

Čo hovoríte na nový trailer k filmu Black Widow vy? Tešíte sa rovnako ako ja? 

Zdroj: imdb.com
Zdroj titulného obrázka: twitter.com

-REKLAMA-
Viliam Šuška
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img