sobota, 10 apríla, 2021

Z dronu a GoGoManTV prinášajú dychberúce video s názvom SCOTLAND

-

Z dronu, GoGomanTV a Alex Žitňanský: SCOTLAND

Bežne píšem o youtuberoch a najnovších videách, ktoré sa objavujú na našom malom slovenskom Youtube. Je to vďačný obsah a vám aspoň neunikajú novinky, ktoré produkujú naše obľúbené osobnosti. Dnes však spravím výnimku, pretože uzrelo svetlo sveta jedno veľmi zaujímavé video. A vytvorili ho ešte zaujímavejší ľudia. Volá sa SCOTLAND a za týmto nenápadným videom stoja známe a nápadné tváre, ako youtuber GoGomanTV, dronista Rišo (Z dronu) a videomaker Alex Žitňanský. Keď sa nad tým teraz zamýšľam, tak vďaka Gogovi aj spĺňam svoju pomyselnú “youtuberskú kvótu”.

Z dronu Gogomantv scotland
Zdroj: zdronu.sk

-REKLAMA-

Priznám sa, že sa s Rišom poznám aj osobne a jeho tvorbu sledujem takmer od začiatkov, čiže kvalitou videa som si bol na sto percent istý. A samozrejme som sa ani nesklamal. Dočkali sme sa kvalitných dronových záberov, ktoré viem, že neboli vždy natáčané za ideálnych podmienok. Taktiež sme sa dočkali vo videu aj jednej “chuťovečky”, ktorá sa v slovenskej produkcii takmer vôbec nevidí. Tým je dorobený CGI vlak na najznámejšom škótskom viadukte, ktorý môžete poznať aj z filmu Harry Potter. Čiže za mňa veľká spokojnosť a slasť pre oči. Či už vďaka perfektnému strihu, alebo skvelému color gradingu, v ktorom je Rišo slovenská špička!

O videu nám najlepšie povedia priamo jeho tvorcovia:

V roku 2018 sme sa v zostave Dronista, Youtuber a Videomaker vybrali na výlet do krásneho Škótska na Isle Of Skye natočiť krátke video, vtedy ešte s úplne novým dronom DJI Mavic 2.
Videli sme známe lokácie ako Glenfinnan Viaduct, známy z Harryho Pottera, hrad Eilean Donan, kde sa nakrúcal zase James Bond a mnoho iného.
Z 5 dní nám 6 a pol pršalo. Keď sme prišli domov, z topánok nám vytekali posledné kvapky z chladných severských dažďov.

Dúfame, že sa vám video páči a my sa do Škótska ešte určite vrátime!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Ostrov Hormuz - Neobjavený raj Iránu alebo nedostupné peklo?

-REKLAMA-

Páči sa vám toto kreatívne dronové video to Škótska? A všimli ste si, že vlak na viadukte je kompletne vymodelovaný v 3D (CGI)? Dajte nám vedieť v komentároch!

Pre viac zaujímavostí z ONLINE sveta klikajte sem!

Zdroj: Youtube

Zdroj titulného obrázka: Youtube, Z dronu

-REKLAMA-
Kevin Horňáček
Kevin Horňáčekhttp://plotpoint.sk
Hudba, lóve, móda, hous:>--
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img