štvrtok, 6 mája, 2021

Raper Vec ohlasuje nový album a posiela ukážku Neviem sa rozhodnúť

-

Vec – Neviem sa rozhodnúť

Slovenský rap je tu s nami už niekoľko dekád a prešiel si rôznymi zmenami. Tých bolo pomerne veľa a boli aj výrazné. Vďaka tomu sa veľa pôvodných raperov nedokázalo dostatočne udržať a časom sa z nich stali neaktívne legendy. Dnes však budem písať práve o úplnom opaku. Našťastie sa nájdu medzi legendami aj takí, ktorí sa nenechajú zahanbiť, držia krok s dobou a dokážu si zachovať svoju tvár, svoje špecifické výrazné prvky, a zároveň inovovať, a byť zaujímavý aj po toľkých rokoch nielen z nostalgie. Jedným z nich je aj mnohými prezývaný “otec slovenského rapu” Vec, ktorý nám predstavuje novinku Neviem sa rozhodnúť v spolupráci so spevákom Šimonom Švidraňom. Zároveň aj táto dvojica avizuje nový album s názvom Hudba k láske, ktorý uzrie svetlo sveta už zajtra 4.5.2021.

Vec Neviem sa rozhodnúť
Zdroj: shop.rukahore.sk

-REKLAMA-

Tak, ako sa postupne vytrácajú hudobné skupiny v rape, rovnako počujeme stále menej spoluprác medzi rapermi a spevákmi. Kedysi to bolo veľmi v móde a hlavne so speváčkami, dnes sa však doba zmenila a skôr vidíme sólo raperov, ktorí radšej stavia na kvalitnú spoluprácu so známejším raperom. Preto je tento projekt pre mňa veľmi zaujímavý. Vrátiť sa k niečomu, čo nie je už toľko preferované a snažiť sa tým inovovať je veľká odvaha, ale práve legenda ako Vec si to môže dovoliť. A našťastie to funguje viac ako dobre.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Raper Idea posúva novú spoluprácu, na ktorej je Jana Kirschner a rapuje!

Branči sa vždy vedel pozerať dopredu a cítiť, čo je dobré. Aj vďaka tomu dostávame veľmi vyváženú a inovatívnu skladbu, v ktorej sa venujú obaja pocitom k hudbe a nechávajú plynúť svoje myšlienky do beatu. A mám pocit, že v tomto duchu sa bude niesť aj celý projekt. Dnes teda nebudem detailnejšie opisovať skladbu, predsa len ju máte nižšie a celého projektu sa dočkáme už zajtra.

-REKLAMA-

Páči sa vám najnovšia skladba od Veca a Šimona Švidraňa? Tešíte sa nový Vecov album po relatívne dlhej dobe? Dajte nám vedieť v komentároch!

Viac hudobných noviniek a zaujímavostí nájdete v našej sekcii HUDBA!

Zdroj: Youtube

Zdroj titulného obrázka: Youtube

-REKLAMA-
Kevin Horňáček
Kevin Horňáčekhttp://plotpoint.sk
Hudba, lóve, móda, hous:>--
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img