štvrtok, 6 mája, 2021

Kto je Tono S.O.S.? To vám prezradí druhý videoklip k novému albumu

-

Tono S.O.S. videoklip

Tono S. aka Tono Suchota sa nám po dlhšej pauze pripomenul s novým videoklipom Pán Člajn II., pri ktorom rovno avizoval nový album. Ten, ako už dnes vieme, ponesie názov Dr. Tono a Mr. Temnota, pričom sa dnes môžeme tešiť už z druhého singlu, ktorý sa objaví na tomto projekte. Mimochodom, ten by mal byť vydaný už túto jar, čiže čoskoro, keďže jar je už dátumovo tu. Nechcem však veľmi odbiehať od témy, preto sa poďme pozrieť na najnovší videoklip s názvom Tono S.O.S.

Tono S.O.S. videoklip
Zdroj: sk.wikipedia.org

-REKLAMA-

Skladba je opäť veľmi naložená a kombinuje Tonovu klasiku s modernými prvkami a… no, znie to výborne! Úderné punchlines, ktoré sú technicky dokonalé v perfektnom beate od Lkamu, a ako bonus dostávame stúpajúcu spevácku hviezdu s menom Dano Kapitán. Ten sa čoraz častejšie objavuje na trackoch väčšiny slovenských raperov a myslím si, že dopyt po jeho speve bude stále väčší. Čiže skladba je za mňa na jednotku s hviezdičkou, za čo som veľmi rád, lebo som sa úprimne obával, či dokáže Tono ešte chytiť aktuálnu dobu plnú trapu. Po tomto tracku zo mňa všetky obavy opadli a ja sa už neviem dočkať najbližšieho albumu, pričom originálne CD bude povinnosťou!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Vracia sa GR Team? Tono S. a Decko uverejňujú nové skladby + videoklip

Videoklip

Videoklip je opäť jednoduchý, ale tento raz podstatne lepšie spracovaný ako pri Pán Člajn II. Tonči konečne zhodil vlasy, keďže si dal predsavzatie, že sa neostrihá, pokým nedokončí album. A to nám môže napovedať, že jeho vydanie je už na spadnutie!

-REKLAMA-

Na záver vám sem ešte posuniem priamo informácie od Tona S.:

Druhý singel z nadchádzajúceho albumu Dr. Tono a Mr. Temnota alebo “svet potrebuje superhrdinu, idem idem len si tuto odskočím”. Tono S.O.S. sa len potreboval dať do pracovného, ale teraz už mu nič nebráni zasiahnuť všade, kde ho potrebujú, ale aj tam, kde ho nepotrebujú. Nástupovku mu spevom pimpol Dano Kapitán a hudbu zmastil Lkama.

A áno, áno, už to ide do výroby, vydanie albumu túto jar stále platí. 🙂

Tešíte sa na nový album od Tona S., ktorý má byť vypustený už teraz na jar? A ako sa vám páči jeho najnovší videoklip? Dajte nám vedieť v komentároch!

Viac hudobných noviniek a zaujímavostí nájdete v našej sekcii HUDBA

Zdroj: Youtube

Zdroj titulného obrázka: Youtube

-REKLAMA-
Kevin Horňáček
Kevin Horňáčekhttp://plotpoint.sk
Hudba, lóve, móda, hous:>--
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img