streda, 22 septembra, 2021

Strapo svojou skladbou “Správa” ohlasuje príchod nového filmu!

-

-REKLAMA-

Strapo svojou skladbou “Správa” ohlasuje príchod nového filmu!

Meno Strapo patrí v našich rapových končinách medzi tie najznámejšie. Každý z nás už počul o 31-ročnom interpretovi, ktorý bol najprv freestyler, potom raper, neskôr lepší raper a dnes je jeden z našich najlepších MC’s. Navyše sa tento nadaný týpek popri svojej tvorbe venuje aj dabingu, kde zastupuje pozíciu dabingový režisér. V dnešných dňoch však Strapo svojou skladbou “Správa” ohlasuje príchod nového filmu! Ten nesie rovnaký názov ako táto novinka, na ktorú sa dnes pozrieme bližšie.

Strapo svojou skladbou "Správa" ohlasuje príchod nového filmu!
Zdroj: sprava.sk

Strapo – Správa (ft. Martin Císar)

-REKLAMA-

Začneme skladbou k novému slovenskému filmu “Správa”, ktorý snáď do našich kín príde podľa očakávaní jeho tvorcov. Strapo opäť predviedol svoje rapové umenie a presne tak, ako ho poznáme, nedostali sme len plytký text a lacné rýmy. Na refréne sa objavil aj jeden najlepších “nováčikov” z posledných dvoch rokov – Martin Císar a zaspieval famózne. Zimomriavky proste.

O skvelú video produkciu sa postaral Michal Nemtuda (Lachimes) a jeho a_team_production. Spomínaný režisér videoklipov, ktorého môžeme poznať napríklad aj s filmu “Lóve” (2011), sa prostredníctvom svojho Instagramu vyjadril nasledovne.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Slovenská rapová scéna sa zapája do Hot16bars Challenge - čo to je?

O filme “Správa” vieme nasledovné

Film Správa by mal do slovenských kín prísť 28.1.2021. V ňom sa objaví viac národné herecké obsadenie a my uvidíme mená ako Kamil Nożyński, Peter Ondrejička, Rebeka Poláková, ale čo je najväčší “mind fu*k”… Údajne vo filme uvidíme aj herca menom John Hannah! Musíme uznať, že to sa až tak často naozaj nevidí! Režisérsky post zastupuje Peter Bebjak a osobne sa na film teším, aj keď nebude patriť k tým ľahším.

7. apríla 1944 sa dvaja mladí slovenskí Židia, Alfréd Wetzler a Rudolf Vrba, ukryli v jame pod kopou drevených brvien. Pri sebe mali zápisky o počtoch ľudí v transportoch, poznámky o fungovaní tábora a označenia nádob s cyklonom B, ktorý sa používal v plynových komorách na vraždenie tisícov ľudí denne. Keď sa im po troch dňoch podarilo z tábora utiecť a cez hory prejsť až na Slovensko, čakala ich tá ťažšia časť. Presvedčiť o týchto hrôzach zvyšok sveta.

Film Správa je adaptáciou knihy Alfréda Wetzlera Čo Dante nevidel. Zverejnenie podrobnej 32-stranovej správy o tom, ako tábor smrti fungoval, pomohlo zachrániť životy státisícov ľudí.

Zdroj: sprava.sk

Čo si o tom myslíte vy? Bude film “Správa” prvým filmom, ktorý vás v roku 2021 privíta v kinosálach? Čo si myslíte o novej skladbe k tomuto filmu? Dajte nám vedieť!

Zdroje: sprava.sk, Instagram, YouTube 

-REKLAMA-
Santiago Martins da Silvahttp://plotpoint.sk
Hudba je úžasná vec a pozadie tohto sveta je dosť fascinujúce. Ak by som neveril v to, že môžem článkami na tomto webe povedať niečo zaujímavé, tak to nerobím.
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img