pondelok, 14 júna, 2021

Rozhovor: Čo je Plotpoint? Ako vznikol a prečo vlastne “Plotpoint”?

-

-REKLAMA-
rikrek.com

Rozhovor: Čo je vlastne Plotpoint?

Ahojte všetci! Dnes je pre náš web veľmi zaujímavý deň. Náš web uvádza svoj prvý video rozhovor! V ňom uvidíte jedného zo zakladateľov odpovedať na otázky ohľadom nášho webu. Spoločne s Kevinom sme prebrali otázky, ako napríklad “Čo je plotpoint a ako vznikol”, čo vlastne znamená slovo “plotpoint”, no spomenuli sme aj niečo z nášho fungovania. Taktiež sme si povedali niečo o našom nábore a prípadnej spolupráci, takže ak by vás zaujímali nejaké informácie zvnútra, klikajte na video!

-REKLAMA-

Celý tento rozhovor sa niesol vo veľmi príjemnej a kamarátskej atmosfére a ak by sme mohli vydať nejaké bloopers, tak by ste sa určite nasmiali s nami. Tie sa zatiaľ nechystajú, no v budúcnosti môžete pravdepodobne očakávať aj niečo takéto. Dajte nám vedieť, čo si o tom myslíte a hlavne, či ste sa dozvedeli niečo nové a zaujímavé. My ako redakcia sme naozaj radi, že sa nám konečne okrem článkov a podcastov podarilo náš web obohatiť aj o tento formát. Ten so sebou prináša veľa možností priniesť ďalšie zaujímavé informácie z mnohých ďalších oblastí, ktoré umožnia nové spolupráce, na ktoré sa tešíme!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Vzdelávanie - staňte sa vzdelaným a cenným človekom

rozhovor Plotpoint.sk
Plotpoint.sk

-REKLAMA-

Ak by vás o webe Plotpoint.sk zaujímalo predsalen niečo viac, tak v spolupráci s YouTube kanálom “OMG, je to vonku!” vyšiel nedávno trošku dlhší a tiež veľmi zaujímavý rozhovor. V ňom sa okrem vecí okolo webu rozoberalo aj anime. S ďalšími rozhovormi sa vidíme čoskoro, tak zostaňte pripravení!

Máte nejaké ďalšie otázky? Chcete sa niečo opýtať? Napíšte nám!

-REKLAMA-
Santiago Martins da Silvahttp://plotpoint.sk
Hudba je úžasná vec a pozadie tohto sveta je dosť fascinujúce. Ak by som neveril v to, že môžem článkami na tomto webe povedať niečo zaujímavé, tak to nerobím.
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img