štvrtok, 6 mája, 2021

Plot-Talk Marvel špeciál: Čo nás čaká v najbližších rokoch?

-

Plot-Talk Marvel špeciál: Čo nás čaká v najbližších rokoch?

V našom novom hybridnom podcaste s názvom Plot-Talk Marvel špeciál vás naša trojica moderátorov Jozef Jurovec, Miloš Hrabovský a Kevin Horňáček prevedie tým najzaujímavejším za uplynulý týždeň. Prečo hybridnom? Obkecáme a rozoberieme viac ako dôkladne nielen články PlotPointu, ale aj prvé obrázky z filmov a hier, trailery, pesničky, gameplaye, šumy z Hollywoodu, ale aj domácej scény…

A to nebude všetko. Plánujeme si pozývať samotných autorov článkov, ktorí predsa len vedia o téme najviac, ale aj zaujímavých hostí. Tí nám porozprávajú o svojej práci, koníčkoch a záľubách…

-REKLAMA-

Marvel

V dnešnom Plot-Talku sme rozoberali najbližšiu budúcnosť Marvel Cinematic Universe alebo MCU. V krátkosti sme sa pobavili o najčerstvejšom seriáli Wandavision a následne sme sa pustili do všetkých seriálov a filmov, ktoré nás v najbližších mesiacoch a rokoch od Marvelu čakajú.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  WandaVision: Odkazy v epizóde 3 - Nová tajná organizácia a veľa ďalších!

-REKLAMA-

Náš video podcast Plot-Talk nájdete nielen na našom webe plotpoint.sk, sociálnych sieťach, našom youtube kanáli.

K tomu sme si pre vás pripravili aj čisto zvukovú verziu, ktorú nájdete v linkoch nižšie:

Spotify / Apple / Google

Tak prečo hybridný podcast? Lebo si ho môžete aj pozrieť, aj vypočuť a dokonca sa aj sami zapojiť. Ako? Počas živého nahrávania nám môžete písať do komentárov pod video otázky, v ktorých sa pokojne pýtajte na naše témy, ale aj “od veci k veci”. Budeme sa snažiť na všetko live odpovedať a ak nestihneme, určite odpovieme do vašich komentárov.

Pokiaľ máte nápady na témy alebo vás zaujalo niečo, čo sme nespomenuli, určite nám napíšte. S radosťou obkecáme úplne všetko. A prečo? Lebo sme súčasťou lifestylového portálu a ako je naším mottom: Všetko má svoj príbeh.

Zdroje titulného obrázku: theverge.com, themarysue.com, polygon.com, observer.com

-REKLAMA-
Kevin Horňáček
Kevin Horňáčekhttp://plotpoint.sk
Hudba, lóve, móda, hous:>--
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img