piatok, 5 marca, 2021

Legendárny futbalista Pelé bude mať dokument, ku ktorému vyšiel teaser!

-

Pelé dokument

Každý futbalový fanúšik by mal poznať brazílsku futbalovú legendu menom Pelé. Dokument, ktorý budeme mať možnosť vidieť na Netflixe, bude sledovať hlavne jeho kariéru a dôležité momenty spojené s ňou.

pelé dokument
Zdroj: twitter.com

-REKLAMA-

Pozor! Nie je to biografický film z roku 2016 s názvom Pelé, dokument nebude hraný. Bude zložený z archívnych záberov a rozhovorov priamo s Pelém a jeho spoluhráčmi. Viac vám asi povie citácia priamo do tvorcov dokumentu nižšie:

This documentary feature tells the story of iconic footballer Pelé, his quest for perfection and the mythical status he attained. The story looks back at the extraordinary 12-year period in which Pelé, the only man to win three World Cup titles, went from superstar in 1958 to saviour in 1970; a radical yet turbulent era in Brazil’s history. As well as unprecedented interview access to Pelé, the film includes astounding archive footage and interviews with legendary former team-mates including Zagallo, Jairzinho and Rivellino. PELÉ is produced by Pitch Productions, directed by Ben Nicholas and David Tryhorn and executive produced by Academy Award-winning filmmaker Kevin Macdonald.

Preklad: Tento dokumentárny film rozpráva príbeh ikonického futbalistu Pelého, jeho snahu o dokonalosť a mýtický status, ktorý dosiahol. Príbeh sa pozerá na mimoriadnu 12-ročnú periódu, v ktorej Pelé, ako jediný muž, ktorý vyhral tri svetové šampionáty, prešiel zo superstar v roku 1958, až po záchrancu v roku 1970, počas radikálnej a turbulentnej éry v histórii Brazílie. Rovnako ako bezprecedentný prístup k rozhovoru s Pelém, obsahuje aj ohromujúce archívne zábery a rozhovory s legendárnymi bývalými spoluhráčmi vrátane Zagalla, Jairzinha a Rivellina. Film PELÉ produkuje spoločnosť Pitch Productions, režírujú Ben Nicholas a David Tryhorn. Producentom filmu je filmový režisér Kevin Macdonald, ktorý je držiteľom Oscara.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Harry Potter na Netflixu i s českým dabingem!

-REKLAMA-

Dokument dorazí na streamovaciu platformu Netflix už 23. februára!

Ste fanúšikmi brazílskeho futbalistu? Tešíte sa na spomínaný dokument?

Viac zo sveta športu nájdete tu. A zo sveta filmov a seriálov tu.

Zdroj: Youtube

-REKLAMA-
Avatar
Kevin Horňáčekhttp://plotpoint.sk
Hudba, lóve, móda, hous:>--
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -