štvrtok, 6 mája, 2021

Ako vyzerá noc v opere? To ti prezradí Gleb s jeho najnovšou skladbou

-

gleb – noc v opere

Po rozpade jedného z našich najznámejších a najúspešnejších labelov FCK THEM som sa na chvíľu obával, či budú jednotliví interpreti dostatočne aktívni. Ako sa ukázalo, obával som sa zbytočne a to najmä pri Glebovi. Ten nám od toho momentu neustále servíruje na Instagrame ukážky z nahrávania nových trackov a taktiež točenia videoklipov. No a dnes tu máme ďalšiu novinku od tohto ružinovského rapera. Gleb si pre nás pripravil skladbu s názvom noc v opere a opäť nám dokazuje, že nie je len jedným z najaktívnejších raperov, ale stále aj najkreatívnejším. O tom si však povieme viac nižšie.

Hudobné novinky z domácej scény #4
Zdroj: refresher.sk

-REKLAMA-

Samotná skladba a aj videoklip sú dokonalé ako vždy. Je vidieť, že Gleb je perfekcionista a dáva si záležať absolútne na všetkom. Či už je to skvelý beat od Komandera, na ktorom sa určite spolupodieľal, alebo perfektné bars, ktoré osadil opäť do nového totálne netradičného flowu, a celé dielo doklepol výnimočným videoklipom. Ten je v princípe úplne klasický a podobnú tému a mood klipu použilo už veľa interpretov, ale nebol by to Gleb, keby to neurobil úplne inak a inovatívne. Veď presvedčte sa sami, ja vám to budem zbytočne opisovať a nechcem vám kaziť prvý dojem.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Top 10 songov na Spotify: Čo dnes počúvajú Slováci?

Nedá mi však nespomenúť ešte dve veci zo spomínanej skladby. Prvou je úplný záver, kde dostávame v princípe druhú skladbu, ktorá na mňa pôsobí skôr ako freestyle. Je to v princípe obyčajné one take video spomedzi panelákov a má veľmi dobrý old school feeling, ktorý milujem. Druhou vecou sú bars, ktoré uzavreli ešte “prvý” track a signalizujú nám pravdepodobne nový album, ktorý pre nás Gleb chystá a ak to je pravda, tak sa určite všetci jeho fanúšikovia môžu tešiť na ďalší dokonalý počin. Na záver ešte spomínaná citácia z tracku:

…zbieral som sily na nové CD a tie prišli práve dnes!

-REKLAMA-

Páči sa vám novinka od Gleba? Taktiež by ste privítali nový album? Dajte nám vedieť v komentároch!

Viac hudobných noviniek a zaujímavostí nájdete v našej sekcii HUDBA!

Zdroj: Youtube

Zdroj titulného obrázka: Youtube

-REKLAMA-
Kevin Horňáček
Kevin Horňáčekhttp://plotpoint.sk
Hudba, lóve, móda, hous:>--
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img