utorok, 30 novembra, 2021

Ako bude vyzerať facelift pre Volkswagen Arteon?

-

-REKLAMA-

Vynovený Volkswagen Arteon

Písal sa rok 2017 a na svet prichádza Volkswagen Arteon, očakávaná novinka, ktorá mala spestriť ponuku automobilky. Zo začiatku nebolo hlavy, ktorá by sa za Arteonom neotočila. Pútavá predná maska so zapracovanými svetlami či dizajn so športovým nádychom si dokázala pritiahnúť pozornosť. Avšak po niekoľkých rokoch Volkswagen Arteon o svoju pozornosť pomerne rýchlo prišiel.

Niet divu, zaujímavý dizajn prednej masky už môžeme vidieť na poslednej generácii Touaregu či totožný interiér s Passatom nedokáže moc spoločnosť ohúriť. Preto si Volkwagen Arteon zaslúži nový facelift, ktorý by mohol jeho meno opäť niečim oživiť.

Volkswagen Arteon
zdroj: volkswagen-newsroom.com

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Nová Kia Sorento dostane novinku Blind-Spot View Monitor

Nová verzia Shooting Brake

-REKLAMA-

Automobilka nám už pomaly ale isto potvrdzuje, že zmena príde dokonca podľa prvej oficiálnej skice aj s novou kombi verziou poznanú ako Shooting Brake. Volkswagen predstaví hlavnú aktualizáciu modelovej rady pre premiéru dvoch verzií Arteon. Podľa zverejneného obrázku automobilka naznačuje, že by mohla prísť aj tá zaujímavejšia verzia, ktorú môžeme poznať pod kricím písmenom R. To, aký motor bude pod kapotou, však zostáva ako nejasná položke, keďže Volkwagen akosi nechce príliž odhaľovať informácie o novom Volkwagen Arteon.

Nový bude aj interiér

V interiéri vozidla dostane Arteon úplne nové prostredie kokpitu tak, aby zodpovedalo exkluzívnej charizme týchto modelov. Interiér bude postavený na najnovšich systémoch modulárnej informačnej matice (MIB3) na zabezpečenie najlepšej možnej konektivity.

Svoju premiéru mal údajne mať vynovovený Volkwagen Arteon na autosalóne v Ženeve, no oficiálne ma prísť až 24. júna.

-REKLAMA-

Akými zmenami by si mal podľa vás prejsť Arteon aby bol opäť zaujímavý?

zdroj: volkswagen-newsroom.com

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img