štvrtok, 6 mája, 2021

Duklock prelamuje januárové suchoty! #ME a Dám sa OČKOVAŤ? QnA

-

Duklock #ME a Dám sa OČKOVAŤ?

Január nám pomaly odchádza a Youtube tvorcovia sa tým pádom začínajú vracať späť ku svojim kanálom. Vďaka tomu nám prináša Duklock #ME a Dám sa OČKOVAŤ? V nových videách je vidieť, že si užíva návrat pred kameru. My tak vďaka tomu dostávame dobrú nálož humoru. Yee yee…

duklock #me a dám sa očkovať
Zdroj: youtube.com

#ME

-REKLAMA-

Nové #ME je vtipné a trefné ako vždy, a dokonca má aj extrémne dobrú pasáž, ktorá sa točí okolo meme s Franklinom z GTA V a nachádza sa aj v thumbe videa. Najviac ma ale dostalo video everybody roast Franklin, ktoré bolo dokonalým vyvrcholením tejto pasáže s ešte lepším zakončením, v ktorom bola zreprodukovaná celá scénka z GTA V originálnymi dabérmi postáv z hry. Taktiež sme vo videu mohli vidieť ALE ČAU sekeru, skvelý nápad  na názov streamu Andreja Bičana, ale aj ako musel Duklock opätovne vysvetľovať čítanie svojho pseudonymu.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Klinická smrť: Čo sa ukrýva na "druhej strane"?

#Dám sa OČKOVAŤ?

-REKLAMA-

V Duklockovom najnovšom videu, ktoré je prakticky vypimpované QnA, dostávame pochopiteľne odpovede na mnohé otázky, ktoré trápili určite veľa jeho fanúšikov. Ľudia sa ho napríklad pýtali na jeho PC gear, čo robil počas pauzy od youtube, či sa oplatí začať s youtube, samozrejme, či sa dá zaočkovať a na záver nám prezradil, aj či zažil niekedy spánkovú paralýzu? Mne sa však na celom videu páčilo viac prevedenie ako samotné otázky a odpovede. Duklock to celé poňal ako malý “vlog” a odpovedal nám pomedzi jeho bežné denné činnosti, čo sa mi veľmi páčilo.

Ja osobne som veľmi rád, že sa vracia bežný content späť na YouTube a že sa tvorcovia vracajú do zabehnutých koľají. Snáď si oddýchli dostatočne a sú plní energie na novú tvorbu. Uvidíme, čo nám prinesú ešte najbližšie dni a určite sa budeme tešiť aj na ďalšie Duklockove videá.

Ktoré z Duklockových videí sa vám viac páči? A tešíte sa z jeho návratu po januárovom voľne?

Zdroj: Youtube

-REKLAMA-
Kevin Horňáček
Kevin Horňáčekhttp://plotpoint.sk
Hudba, lóve, móda, hous:>--
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img