pondelok, 14 júna, 2021

Skutočný Leví kráľ Dean Schneider vydal nové video ukazujúce jeho deň!

-

-REKLAMA-
rikrek.com

Dean Schneider nové video

Určite si veľa z vás pamätá kontroverzný seriál na Netflixe, Tiger King. V tomto seriáli sme mali možnosť vidieť, ako sa o najväčšie mačkovité šelmy nemá starať. Našťastie vo svete existujú aj jeho náprotivky a jedným z nich je aj mladý Švajčiar, ktorého vám dnes predstavím. Dean Schneider nové video prezentuje ako jeden deň v jeho živote, a preto som sa rozhodol, že toto bude najlepšie video, ktorým vám ho môžem predstaviť.

Ja osobne Deana sledujem už dlhšiu dobu na Instagrame a som do jeho contentu zbláznený. Taktiež som vášnivý chovateľ a záchranca zvierat, preto nebude žiadnym prekvapením, keď poviem, že je Dean mojou veľkou inšpiráciou. Avšak verím, že veľa z vás o ňom počuje prvýkrát, preto vám ho v rýchlosti predstavím a zvyšok vám už ukáže/ukážu jeho video/videá.

-REKLAMA-

dean schneider nove video
Zdroj: easymonitoring.ch

V skratke

Dean Schneider má 27 rokov a pochádza zo Švajčiarska. Odjakživa miloval zvieratá a jeho inšpiráciou nebol nikto iný ako sám Steve Irwin. Jeho život však nabral štandardný európsky spád a ako mladík začal robiť finančného poradcu. Po prvom úspešnom roku sa rozhodol založiť vlastnú firmu, ktorá prosperovala približne 3 roky, počas ktorých dokázal vyprodukovať dostatok financií na založenie jeho oázy Hakuna Mipaka. A to mal iba 23-24 rokov! Následne na to sa odsťahoval do Južnej Afriky, kde sa nachádza jeho spomínaná oáza. Zvyšok jeho príbehu si viete pozrieť buď na jeho YouTube alebo Instagrame.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Aplikácia Robin Hood a smrť? Mladý investor spáchal samovraždu!

-REKLAMA-

Ja len na záver zhrniem, že je súčasťou levej svorky, je otcom hyeny Chuckieho, dvoch gepardov (Kobe a Madiba), dvoch opíc (JJ a Momo) a do toho všetkého majú asi 5 psov a starajú sa taktiež o ostatné zvieratá v rezervácii. A to najlepšie na záver, do oázy nemajú prístup žiadni ľudia. Je vyhradená prioritne zvieratám a pracovníkom, ktorí sa starajú o jej chod. Zvieratá taktiež nežijú v klientkach, ale majú gigantické výbehy, pričom Dean plánuje v najbližších mesiacoch vypúšťať svoju leviu rodinu do divočiny, ktorá je stále súčasťou rezervácie.

Veľmi odporúčam jeho Instagram, kde si viete za 8,88 € mesačne zaplatiť close friends stories, kde máte veľa exkluzívneho obsahu navyše, ktorý stojí za to!

Zaujal vás Dean a jeho život? Taktiež by ste chceli mať niekedy podobnú oázu?

Zdroje: Youtube, DeanSchneider

-REKLAMA-
Kevin Horňáčekhttp://plotpoint.sk
Hudba, lóve, móda, hous:>--
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img