Iba 10% Ľudí Majú Tento Talent, nám ukazuje Asimister v novom videu

-

Novinky

Asimister – Iba 10% Ľudí Majú Tento Talent

O slovenských youtuberoch píšem pravidelne, avšak jedného z nich som doteraz zanedbával. Pritom jeho content je iný ako u väčšiny slovenských youtuberov, aj keď uznávam, že je skôr pre mladšiu cieľovku. Pritom ho sám sledujem… pekne som sa zapálil. Každopádne, jeho primárnym obsahom je hranie hier a hlavne stunty a módy v GTA V, čo si naozaj aj ako dospelý človek idem (okej, obhajoba by bola). Dlhšiu dobu však svoj obsah spestruje aj iným druhom videí a práve teraz si o takom najnovšom videu povieme. Spomínaným youtuberom je Asimister, ktorý si pre nás pripravil najnovšie video s názvom Iba 10% Ľudí Majú Tento Talent.

Rapove Videoklipy
Zdroj: variable.media

O čo vo videu teda ide? Asimister v princípe iba sleduje rôzne „kompilačky“ z internetu, ktoré bývajú väčšinou nazvané ako Like a boss compilation. Väčšinou vidíme v tomto type videí ľudí, ktorí majú na niečo špecifický talent, poprípade majú veľkú dávku šťastia alebo spravia niečo veľmi cool. No a tieto kompilácie sleduje práve Asimister v jeho najnovšom videu.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  YouTube: Tlačítko Dislike sa mení, už neuvidíme jeho počet! Prečo?

Tento typ videí je v princípe aj dvojitá zábava. Smejeme sa totižto na samotnej kompilácii, ale aj na reakciách Asimistera, ktoré sú niekedy naozaj podarené. Ja sa mu však čudujem, že dokáže reagovať na každé video. Je ich predsa len veľa a nie vždy prejavujeme emócie aj na povrch. Čiže toto natočiť nie je určite, len taká sranda. Zaujímalo by ma, koľko reakcií je reálnych a koľko ich musel prikrášľovať.

Aj vy máte talent na niečo špeciálne? Páči sa vám najnovšie video od Asimistera? Dajte nám vedieť v komentároch!

Pre viac zaujímavostí z ONLINE sveta klikajte sem!

Zdroj: Youtube

Zdroj titulného obrázka: Youtube

Ďalšie novinky

Populárne