Aprílové filmové novinky v kinách! Na čo sa môžeme tešiť?

-

Novinky

Aprílové filmové novinky v kinách

Z pohodlia vášho mestského kina si  budete môcť pozrieť rôzne žánre. Nájdu sa v nich mamičky s deťmi, ľudia, ktorí majú radi fantasy, ale aj vážnejšie témy.

Na výslnie prvých jarných dní prichádzajú až štyri animované filmy, tu je jeden z nich:

Údolie lampášikov

Údolie lampášikov, kde hlavnou postavou je stará mama Ollistene. Má záľubu v tvorení . lampášov, no keďže je to starodávnou tradíciou, ktorú už pomaly nik nevykonáva, ona to robí  v tajnosti.  Počas celého filmu sa musí rozhodovať, či svoju záľubu odloží na úkor iných alebo nie.

udolie lampasikov
Zdroj: csfd.sk

Po čom muži túžia

Ženy sa môžu vybrať na babskú jazdu, počas ktorej zistia „Po čom muži túžia.“ Je to najnovší český film. Humorné a psychologické grády začne naberať keď unavená psychologička stratí poslednú vieru v mužoch.

po čom muži túžia
Zdroj: moviesite.sk

Fantastické zvery: Tajomstvá Dumbledora

Fanúšikovia Harryho Pottera pri jeho konci vyronili nejednu slzu, v súčasnosti ale režiséri zverejňujú stále neutíchajúce novinky príbehov z čarodejného sveta. Najnovší film- FANTASTICKÉ ZVERY: TAJOMSTVÁ DUMBLEDORA.

tajomstva dumbledora
Zdroj: kinema.sk

STOP-ZEMLIA

Filmom STOP-ZEMLIA, dostávame nový a autentický pohľad na ukrajinskú mládež, ktorý je o opustenej skupine študentov a o ich spôsobe riešenia problémov každodennosti. Aj intelektuáli si prídu na svoje.

stop zemlia
Zdroj: kino-lumiere.sk

Peter Dvorský

Ďalšou jahôdkou na torte pre intelektuálov je biografický dokument o svetoznámom opernom spevákovi Petrovi Dvorskom. Kvôli svojmu typu hlasu, a to toneru, je prezývaný ako druhý Luciano Pavarotti zo Slovenska. Film je o jeho živote a ukrýva v sebe inšpiráciu aj pre ostatných umelcov.

Zdroj: continental-film.sk
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Muž, ktorý objavil Kiss, Cher či ďalších! To je film Stávka na zlato!

Tieňohra

Zaujímavým článkom hodný spomenutia je film Tieňohra, opäť česko-slovenským trilerovým filmom. Nebezpečné zákulisie o pomste a túžbe vyriešenia prípadu úmrtia Janovej ženy.

tieňohra
Zdroj: ct24.ceskatelevize.cz

Viac o ňom ako i o hereckom obsadení si môžete prečítať TU.

Veríme, že si na jeden z nich nájdete čas a viac sa o nich budeme môcť porozprávať nabudúce. Ktovie, možno v kinovej sále budeme sedieť nad spoločným popcornom.

Zdroj titulného obrázka: wallpaperaccess.com

Ďalšie novinky

Populárne