sobota, 10 apríla, 2021

Typy ľudí po výplate v podaní Naked Bananas nemajú chybu!

-

Naked Bananas: Typy ľudí po výplate

O račianskych youtuberoch Naked Bananas sme písali už niekoľkokrát, preto sa radšej dnes vyhnem všeobecným “omáčkam” a prejdem rovno k veci. Máme tu nové video od tejto trojice a opäť nesklamali. Ostávame v tematicky tradičných vodách, ktoré im aj idú najlepšie, a to sú typy … (doplň si, aké video chceš). Dnes však Naked Bananas opäť trafili priamo do čierneho a prinášajú nám veľmi aktuálnu tému, keďže veľa z nás v tejto ťažkej dobe zažíva podobné pocity, a to sú Typy ľudí po výplate.

Ako vznikajú instagramové príspevky naked bananas
Zdroj: youtube.com

-REKLAMA-

Takmer každý z nás to zažíva každý mesiac. Makáme 5 dní v týždni (niektorí aj viac) a potom príde ten vysnívaný deň a nám pípne výplata. Niekomu viac, niekomu menej a niekomu ešte viac, a niekomu ešte menej ako menej. A v tomto videu môžeme vidieť asi každú situáciu, ktorá môže nastať v tento moment. Či už dobrá alebo zlá, každá reakcia na videu je sčasti pravdivá, ale ako majú chalani z Naked Bananas vo zvyku, hlavne je prehnaná. Konkrétne môžeme vidieť: podpapučníka, večného dlžníka, kalkulátora a mnoho ďalších. No a povedzme si úprimne, nenašli ste sa aspoň v jednom z nich?

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Naked Bananas dosahujú métu 400k odoberateľov na Youtube!

Ja osobne som sa ocitol počas života v koži zopár z nich, to určite nebudem klamať. A určite sa mi odohrávali scenáre podobné ako v ich videu. Aj preto je toto video také trefné a populárne, keďže sa v ňom nájde veľa z nás a pobavíme sa aj sami na sebe. O to predsa v tomto type videí aj ide, nie? Ale nebudem vám viac prezrádzať, preto si rovno pustite video a zabavte sa na situáciách, ktoré možno aj vy sami zažívate.

-REKLAMA-

Spoznali ste sa v niektorom z typov ľudí po výplate? Ktorý je vás obľúbený? Dajte nám vedieť v komentároch!

Pre viac zaujímavostí z ONLINE sveta klikajte sem!

Zdroj: Youtube

Zdroj titulného obrázka: Youtube

-REKLAMA-
Kevin Horňáček
Kevin Horňáčekhttp://plotpoint.sk
Hudba, lóve, móda, hous:>--
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img