The Falcon and the Winter Soldier: Prvý pohľad na kostýmy antagonistov!

-

Novinky

The Falcon and the Winter Soldier kostýmy

Momentálne nám Marvel Studios servíruje prvý počin 4. fáze MCU v podobe seriálu WandaVision na streamovacej platforme Disney+. V marci nás však čaká hneď ďalší seriál z dielne MCU – The Falcon and the Winter Soldier. Americká firma Topps, špecializujúca sa na výrobu rôznych zberateľských kartičiek, nám poskytla prvý pohľad na kostýmy hlavných dvoch antagonistov seriálu.

Hlavnými antagonistami budú U.S. Agent a Baron Zemo. Zemo dostal po jeho debute vo filme Captain America: Civil War svoj ikonický kostým z komiksov a uniforma U.S. Agenta je taktiež, až na svoju modrú farbu, ako vystrihnutá zo stránok komiksov. Spolu s nimi sme dostali aj ďalší pohľad na nové kostýmy Falcona a Winter Soldiera, ktoré sa tiež viac priblížili ich komiksovým predlohám.

The Falcon and the Winter Soldier
Zdroj: twitter.com

Kartičky budú postupne pridávané do aplikácie Marvel Collect!, jedna kartička za jeden týždeň. Prvou bol Baron Zemo, ktorého kartička bola pridaná prvého februára. Topps taktiež naznačili špeciálnu kartičku s otázkou „Who will wield the shield?“, ktorá zároveň symbolizuje hlavnú otázku celého seriálu: Kto bude nasledovníkom úlohy Captaina Americu v MCU? Na konci filmu Avengers: Endgame dal Steve Rogers svoj štít sidekickovi Samovi Wilsonovi. O seriáli však vieme, že vláda USA s týmto rozhodnutím nebude úplne súhlasiť a rozhodne sa dať štít Johnovi Walkerovi aka U.S. Agent.

The Falcon and the Winter Soldier
Zdroj: twitter.com

Nezabúdajme, že v komiksoch po „smrti“ Stevea Rogersa prebral jeho úlohu aj Bucky aka Winter Soldier, ktorý je u fanúšikov dlhoročný favorit na úlohu nového Captaina. Na odpoveď na otázku so štítom si však budeme musieť počkať až do samotného vydania seriálu.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Recenze: Zázraky: Marvels - Legendární komiks dostává nové luxusní vydání

The Falcon and the Winter Soldier má premiéru 19. marca 2021 na streamovacej platforme Disney+. V hlavných úlohách sa nám predstavia Anthony Mackie ako Sam Wilson/Falcon, Sebastian Stan ako Bucky Barnes/Winter Soldier, Danie Brühl ako Helmut Zemo/Baron Zemo, Emily VanCamp ako Sharon Stone a Wyatt Russell ako John Walker/U.S. Agent.

Páčia sa vám nové The Falcon and the Winter Soldier kostýmy našich hlavných postáv? Tešíte sa na tento seriál? Isto sa podeľte o vaše názory dole v komentároch! Pre ďalšie novinky zo sveta popkultúry nezabúdajte sledovať náš portál Plotpoint!

Zdroj: IGN

Ďalšie novinky

Populárne