pondelok, 16 mája, 2022

Plot-Talk DC špeciál: Aká bude filmová a seriálová budúcnosť DC?

-

-REKLAMA-

Plot-Talk DC špeciál: Aká bude filmová a seriálová budúcnosť DC?

V našom novom hybridnom podcaste s názvom Plot-Talk DC špeciál vás naša trojica moderátorov Jozef Jurovec, Miloš Hrabovský a Kevin Horňáček prevedie tým najzaujímavejším za uplynulý týždeň. Prečo hybridnom? Obkecáme a rozoberieme viac ako dôkladne nielen články PlotPointu, ale aj prvé obrázky z filmov a hier, trailery, pesničky, gameplaye, šumy z Hollywoodu, ale aj domácej scény…

A to nebude všetko. Plánujeme si pozývať samotných autorov článkov, ktorí predsa len vedia o téme najviac, ale aj zaujímavých hostí. Tí nám porozprávajú o svojej práci, koníčkoch a záľubách…

-REKLAMA-

DC a DCEU

Dnes sa porozprávame s našimi dvoma hosťami Filipom, a Šugym, o filmovej a seriálovej budúcnosti DC. Bude pokračovať DCEU? Končí Snyderverse? Kto bude Batmanom? Kde sa odohráva Pattinsonov Batman? Máme kopec otázok, a ešte viac odpovedí! Takže sa pripravte na náš pokec, ktorý bude opäť Od veci k veci.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Podcast - NIKKARIN: Spomínanie a odkrytie nových projektov!

-REKLAMA-

Náš video podcast Plot-Talk nájdete nielen na našom webe plotpoint.sk, sociálnych sieťach, našom youtube kanáli.

K tomu sme si pre vás pripravili aj čisto zvukovú verziu, ktorú nájdete v linkoch nižšie:

Spotify / Apple / Google

Tak prečo hybridný podcast? Lebo si ho môžete aj pozrieť, aj vypočuť a dokonca sa aj sami zapojiť. Ako? Počas živého nahrávania nám môžete písať do komentárov pod video otázky, v ktorých sa pokojne pýtajte na naše témy, ale aj “od veci k veci”. Budeme sa snažiť na všetko live odpovedať a ak nestihneme, určite odpovieme do vašich komentárov.

Pokiaľ máte nápady na témy alebo vás zaujalo niečo, čo sme nespomenuli, určite nám napíšte. S radosťou obkecáme úplne všetko. A prečo? Lebo sme súčasťou lifestylového portálu a ako je naším mottom: Všetko má svoj príbeh.

Zdroje titulného obrázku: denofgeek.com, sector.sk, kamnahorehroni.sk, gamesradar.com

-REKLAMA-
Kevin Horňáček
Kevin Horňáčekhttp://plotpoint.sk
Hudba, lóve, móda, hous:>--
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img