štvrtok, 6 mája, 2021

Kanye West dostane 30 miliónov za jeho dokument od spoločnosti Netflix

-

Kanye West – Netflix dokument

Meno Kanye West je dobre známe po celom svete. Väčšina z nás ho pozná ako hudobníka, rapera a producenta, avšak aj ako módneho návrhára, influencera alebo neúspešného kandidáta na prezidenta Spojených štátov amerických. Jeho život je a bol vždy fascinujúci, rovnako ako aj jeho myseľ, ktorá je dodnes väčšine ľudí záhadou. To sa však onedlho zmení, lebo podľa informácií portálu Billboard, Kanye West predal za 30 miliónov dolárov spoločnosti Netflix dokument, ktorý zachytáva jeho posledných 21 rokov života. Každý jeho fanúšik môže teda otvárať šampanské, lebo dostane náhľad do života tohto kreatívneho umelca.

Výsledky Grammys
Zdroj: WWD.com

-REKLAMA-

V skutočnosti to bude teda dokumentárna séria, ktorá bude mapovať život a kariéru tohto hudobníka. Dočkáme sa nikdy nevidených záberov, ktoré boli pozbierané v priebehu viac ako 21 rokov režisérskym duom, ktoré sa nazýva Coodie & Chike. Stoja dokonca aj za niektorými skoršími videoklipmi Kanye Westa. Na tomto dokumente má však najväčšiu zásluhu prvý menovaný Clarence “Coodie” Simmons, ktorý zbieral zábery rapera od 90. rokov. Práve vzťah medzi Coodiem a Kanyem má byť kľúčovým pre túto dokumentárnu sériu.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Chris Hemsworth: Zaujímavé fakty, ktoré ste o ňom určite (ne)vedeli!

Taktiež sa pozrieme na vzostup tejto celebrity a následné sa vyrovnávanie s jeho  popularitou, ale aj na hip-hopovú kultúru, ktorá má v živote Kanye Westa veľké zastúpenie. Nevyhneme sa však ani nepríjemnostiam, ako bola smrť jeho matky, alebo aj jeho návrhárskej a politickej kariére. Tohto všetkého by sme sa mali vraj dočkať už koncom tohto roka a samozrejme na Netflixe, ako bolo už spomínané. Verím, že to bude turbulentná jazda, ako aj všetko, čo sa deje okolo tohto svetoznámeho hudobníka, a že sa dočkáme aj veľa prekvapení, ku ktorým sme doposiaľ nemali prístup.

-REKLAMA-

Pozriete si dokument o Kanyem Westovi na Netflixe? Páči sa vám tvorba tohto umelca? Dajte nám vedieť v komentároch!

Viac hudobných noviniek a zaujímavostí nájdete v našej sekcii HUDBA

Zdroj: screenrant.com

Zdroj titulného obrázka: freepnglogo.com, vulture.com

-REKLAMA-
Kevin Horňáček
Kevin Horňáčekhttp://plotpoint.sk
Hudba, lóve, móda, hous:>--
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img