sobota, 10 apríla, 2021

Duklock si kúpil novú Tesla Model 3 Performance a prináša nám recenziu

-

Duklock Tesla Model 3 Performance

Jedného z našich najznámejších slovenských Youtuberov vám netreba nejako bližšie predstavovať. Áno, hovorím o Duklockovi a dnes sa opäť pozrieme na jeho najnovšie video. To je o to zaujímavejšie, keďže nám zapadá rovno do dvoch odlišných kategórií a to, auto-moto a online. Duklock si totižto poriadne doprial, čo aj môže, keďže je aktuálne jedným z najaktívnejších a najviac sledovaných Youtuberov na slovenskej scéne. A to aj napriek tomu, že ho postihlo veľmi veľké nešťastie, keďže dostal strike na svoj hlavný kanál a nemohol nejaký čas vydávať videá. Za všetko mohli nové pravidlá od Youtube, ktoré sa ho dotkli ako prvého a ešte k tomu za staré video. Duklock je však naspäť a rovno si pre nás pripravil recenziu na jeho nové auto Tesla Model 3 Performance!

Duklock #me a dám sa očkovať?
Zdroj: youtube.com

-REKLAMA-

Automobilka Tesla je známa po celom svete a to aj vďaka jej zakladateľovi Elonovi Muskovi. Ten je jedným z najpopulárnejších podnikateľov na svete. Za to môže vďačiť najmä faktu, že to, na čo si zmyslí, to aj zrealizuje a väčšinou ide o veľmi odvážne nápady. Či už cestovanie do vesmíru a kolonizácia Marsu so spoločnosťou Space X, alebo práve spomínaná čisto elektrická automobilka Tesla.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  EÚ žiada Netflix o zníženie kvality počas krízy, ktorú vyvoláva koronavírus

Jej čaru podľahol aj Duklock a rovno siahol po najnovšom modely a výkonnejšej verzii Performance, po ktorej určite túži veľa ľudí na Slovensku. A keďže si ho nie všetci môžeme dovoliť, tak si vďaka známemu youtuberovi môžeme aspoň vychutnať detailnú recenziu, ktorá je konečne od bežného chalana a nie od odborníkov z motoristických magazínov. Vďaka tomu môžeme sledovať jej výhody aj nevýhody úplne normálnou ľudskou rečou a kochať sa nad týmto skvelým kúskom techniky. Ako povedal sám Dušan: “Je to proste počítač na kolesách”. Obsah videa vám už tradične prezrádzať nebudem, a preto sa rovno pustite do spomínaného videa a na chvíľku si užívajte Dušanove pocity z tohto auta.

-REKLAMA-

Ste fanúšikom automobilky Tesla? A čo hovoríte na Duklockovu kúpu? Páči sa vám jeho nové auto? Dajte nám vedieť v komentároch!

Pre viac zaujímavostí z ONLINE sveta klikajte sem!

Zdroj: Youtube

Zdroj titulného obrázka: Youtube

-REKLAMA-
Kevin Horňáček
Kevin Horňáčekhttp://plotpoint.sk
Hudba, lóve, móda, hous:>--
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img